BizFinder.pl

Bizfinder ogłoszenia biznesowe

Sprzedaż firmy lub znalezienie biznesu, w który chce się zainwestować nowe środki, nie są wcale takie proste. Nie wystarczy wpisać w Google kup sprzedaj firmę. Z pomocą przychodzi serwis bizfinder.pl, który jest doskonałym źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcą sprzedać swoją firmę oraz dla tych dopiero rozpoczynających przygodę z własną firmą. Czym jest i jak działa BizFinder oferujący biznes ogłoszenia?

Czym jest BizFinder?

BizFinder jest serwisem, który umożliwia wstawianie ogłoszeń dotyczących sprzedaży firmy. Swoje ogłoszenia biznesowe mogą zamieścić tu przedsiębiorcy z różnych branż. W związku z tym na stronie dostępne są różne oferty, począwszy od ofert firm produkcyjnych, poprzez oferty dotyczące branży usługowej i transportowej, a skończywszy na branży rolniczej. Wszystko zależy od klientów, którzy chcą zbyć swój biznes. Za pośrednictwem portalu można znaleźć oferty dotyczące sprzedaży:

  • firm stacjonarnych,
  • firm prowadzących działalność online,
  • startupów,
  • gotowych spółek,
  • działalności franczyzowej.
    Jak widać, dostępna oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Obejmuje ona także propozycje inwestycji w różne rodzaje działalności, które nie wiążą się z koniecznością kupowania firmy, ale jedynie z dofinansowaniem jej z pozycji inwestora.

Jak działa serwis?

Skorzystanie z usług serwisu wiąże się z koniecznością wykupienia pakietu. W znacznym stopniu ułatwia to sprzedaż firmy. W zależności od ceny pakietu obejmuje on różne aspekty oraz inny czas ważności pakietu. Dostępne są cztery opcje, które różnią się ceną, zakresem możliwości oraz czasem trwania. Pakiet umożliwia wstawienie ogłoszenia na serwis, opisanie go, dodanie odpowiednich filtrów i załączników. Bardziej zaawansowane opcje umożliwiają promowanie ogłoszenia oraz wyróżnienie go. Wyższa cena pakietu wiąże się także z możliwością wystawienia większej liczby ogłoszeń.

Warto skorzystać z takiej możliwości, ponieważ serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych różnymi rodzajami działalności. Ogłoszenia trafiają dokładnie do takiej grupy docelowej, jakiej oczekuje sprzedający.

Zobacz pozostałe nasze narzędzia: BizValue oraz ValueBuilder.

Menu