BizValue
Kalkulator Wyceny Online

Bizvalue kalkulator wyceny firmy

Każdy przedsiębiorcą starający się zbyć swój biznes zastanawia się, jak wycenić firmę. W końcu to nie tylko budynki i maszyny, ale działająca instytucja, która często przynosi duże zyski. W jaki sposób wycenić firmę, aby mieć realny pogląd na temat jej wartości i nie przecenić jej, ale też nie sprzedać za bezcen?

Skorzystaj z profesjonalnej platformy!

Wycenę firmy warto rozpocząć od odwiedzenia strony internetowej, która służy do szacowania wartości danego biznesu. Przykładem takiego serwisu może być bizvalue.pl. BizValue to platforma oferująca wycenę firmy różnymi sposobami. Klient może jeden z czterech pakietów, który będzie dostosowany do jego potrzeb oraz rodzaju działalności, którą chce sprzedać. Ceny pakietów wahają się w zależności od dostępnych możliwości związanych z wyceną, które obejmują:

  • wycenę metodą DCF,
  • analizę finansową,
  • wycenę metodą skorygowanych aktywów netto,
  • wycenę metodą mieszaną,
  • memorandum inwestycyjne,
  • rodzaje raportów.

Czym jest BizValue?

BizValue to prosty kalkulator wyceny firmy. Jest on dostępny za pośrednictwem strony internetowej. Jego użycie nie wymaga stosowania skomplikowanego oprogramowania oraz instalacji programów na komputerze. Jest to rozwiązanie na tyle proste i intuicyjne, że będzie w stanie skorzystać z niego każdy. Podsumowując, jest to prosty kalkulator internetowy, który szybko i łatwo pozwala sprawdzić wartość firmy, bez konieczności realizacji kosztownej wyceny.

Jakie możliwości daje BizValue?

BizValue pozwala każdemu przedsiębiorcy lub księgowemu w danej firmie obliczyć, jaka jest jej wartość. Wycena firmy online wcale nie jest trudna. Wystarczy wprowadzić do kalkulatora dane finansowe swojej firmy. Na ich podstawie kalkulator wyliczy, jaka jest jej wartość w danym momencie. W razie wątpliwości oraz pytań serwis umożliwia skontaktowanie się ze specjalistami, którzy pomogą uzyskać spersonalizowane informacje dostosowane do potrzeb klienta. BizValue to nie tylko gwarancja wyceny, ale także dostępu do poradników na temat przygotowania firmy do sprzedaży, wyceny oraz budowania jej wartości.

Zobacz pozostałe nasze narzędzia: BizFinder oraz ValueBuilder.

Menu